Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Category Archives: Zprávy z redakce

Národní knihovna ČR archivuje starší vydání magazínu Zakatedrou.cz

old-books-436498_640
Magazín zakatedrou.cz má sice krátkou historii, ale množství publikovaných článků se stále zvyšuje. Všechny starší texty se snažíme čtenářům prostřednictvím webových stránek www.zakatedrou.cz zpřístupnit. V článcích lze snadno vyhledávat prostřednictvím vyhledávacího pole umístěného v pravém horním postranním panelu. V blízké době připravujeme také rozčlenění starších článků do přehledných kategorií.

Share This:

Nabídka pro studenty učitelských oborů VŠ

logo_f
Jste studenty či studentkami pedagogického oboru na některé z českých vysokých škol? Nevyhazujte zajímavé seminární práce a nápady, které jste během studia vytvořili. Podělte se o ně s učiteli z praxe. Magazín je zaměřen primárně pro učitele 1. stupně základních škol, proto máme zájem především o materiály aplikovatelné při výuce dětí mladšího školního věku.

Share This:

Držte nám palce v soutěži EDUína

cup-1010916_1920
Magazín Zakatedrou.cz je nominován na cenu za inovace ve vzdělávání EDUína 2016, držte nám palce ;) .

Share This:

Novinky z redakce – Podporujeme politiku otevřeného vzdělávání

rvp
Magazín |=ZAKATEDROU.CZ=| podporuje politiku otevřeného vzdělávání. Od dubna jsme publikovat články zvřejněné v našem magazínu pod mezinárodní licencí Creative Commons. Články publikujeme pod variantou licence CC – BY, která dovoluje dílo šířit a upravovat za podmínky uvedení původu. Více o licenci Creative Commons a politice otevřeného vzdělávání se můžete dočíst v článku Politika otevřeného vzdělávání – jeden z možných způsobů zvyšování kvalit učitele.

Share This:

Nebojte se upozornit na chyby a dát podněty redakci

error-101408_1280

Share This:

Velmi nás těší stále narůstající počet čtenářů a váš zájem o náš magazín. Neustále se snažíme magazín vylepšovat, navazujeme nové spolupráce, zlepšujeme virtuální prostředí portálu a zkvalitňujeme pracovní tým.