Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Tip na dárek pro radost – držáček na čajový sáček ve tvaru šneka

IMG_0474

Udělejte sobě nebo kolegyním radost. Nalezli jsme pro vás dárek, který (nejen) učitelky jistě potěší. Pořiďte si držáček na čajový sáček ve tvaru šneka. Jedná se o praktickou a zároveň elegantní a originální věc, která je rozměrově malá, ale užitečná.

Chtěli jsme najít nějaký produkt, který by zpestřil každodenní pití čaje. Hledali jsme, a nalezli. Zaujal nás držáček na čajový sáček ve tvaru šneka, který jsme objevili na e-shopu www.postovnezdarma.cz.

K čemu držáček slouží?
Držáček na čaj se umisťuje na horní okraj hrnečku. Slouží k zachycení šňůrky od čajového sáčku, zabraňuje tak jeho spadnutí do čaje. Pomocí držáčku lze použitý čajový sáček snadno vyjmout z hrnečku. Kromě původního účelu lze šnečka použít také k rozlišení hrnečku. Jistě si brzy všichni zapamatují, že takto označený hrneček patří právě vám.

Držáček se hodí jako originální dárek pro kolegyni
Chcete udělat radost kolegyni a potěšit ji originálním, ale zároveň praktickým narozeninovým nebo vánočním dárkem? Držáček na čajový sáček ve tvaru šneka tyto požadavky splňuje. Pokud se vám zdá dárek malý, můžete vytvořit dárkový balíček, který bude kromě držáčku obsahovat také hrneček, popřípadě doplnit nějakými dobrými čajovými sáčky. Jednoduchým způsobem tak vytvoříte pěkný dárek, který zpříjemní kolegyni chvíle strávené u čaje.

Jak a kde lze držáček zakoupit?
Držáček lze zakoupit na adrese http://postovnezdarma.cz/drzacek-na-cajovy-sacek-ve-tvaru-sneka, kde také najdete bližší informace o tomto produktu. Pokud budete chtít, můžete při objednání zažádat o dodání s elegantním dárkovým poukazem.

Na první pohled nás možná zarazí vyšší cena, než bychom si za takovou maličkost představovali, ale jak již název e-shopu napovídá, ušetříte za poštovné, které je zdarma. Zklamalo nás, že si zákazník nemůže vybrat barvu držáčku. Pokud chcete s držáčkem darovat také hrníček, raději počkejte, jaká barva vám dorazí a teprve potom kupte hrnek, ať vám dárky pěkně ladí ;) Protože se jedná o prodej přes internet, doporučujeme nenechávat nakupování dárku na poslední chvíli, aby zboží včas dorazilo, my jsme na produkt čekali 14 dní.

Share This: