Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Založili jsme na sociální síti Facebook novou stránku plnou inspirací pro učitele

facebook

Při tvorbě článků jsme narazili na spoustu zajímavých a inspirativních odkazů ze zahraničí, a bylo nám líto, že všechny v našich článcích zmínit nemůžeme. Proto, aby byli učitelé informováni i o ostatních odkazech, rozhodli jsme se zřídit Facebookovou stránku Inspirace a náměty ze zahraničí pro učitele, kam budeme vkládat zajímavé odkazy, tipy a náměty ze zahraničí.

Odkazy v původním jazyce
Snažíme se každý odkaz alespoň trochu popsat v češtině, zájemci však musejí počítat s tím, že obsah článků bude ve většině případů v cizím jazyce. Zajímavé aktivity na zahraničních portálech většinou doprovázejí pěkné ilustrační fotky, takže inspirovat se mohou i zájemci se základními znalostmi cizích jazyků.

Skupina je pro všechny, přispívejte také
Jedná se o stránku, kterou založili učitelé pro učitele, kteří vědí, že v tomto oboru je inspirace potřebná. Pokud budete vědět o nějakém zajímavém odkazu na inspiraci ze zahraničí, neváhejte a podělte se o adresu odkazu s ostatními.

Počáteční nedostatky nejsou vyloučené
Stránka vznikla před několika dny po spontánním nápadu našich redaktorů. Je možné, že v počátcích se objeví nějaké chyby a nedostatky. Pokud budete mít nějaké postřehy, jak by bylo možné stránku vylepšit, neváhejte kontaktovat redakci našeho magazínu (redakce@zakatedrou.cz). Za všechny vaše připomínky budeme rádi. Pomůžete tak i ostatním.

Pomozte stránce Inspirace a náměty ze zahraničí pro učitele v jejich začátcích. Sdílejte, lajkujte, přispívejte, připomínkujte … ať pomůžeme inspirovat ostatní učitele praxí ze zahraničí.

Share This: