Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Reflexní samolepky

nálepky 1

Chtěli bychom vám představit reflexní samolepky, které jsou primárně určené na automobil nebo jízdní kolo, ale pro kreativní učitele najdou široké spektrum dalšího využití.

O co se jedná?
Jedná se o obdélníkový list polepený reflexní samolepkou. Z něj lze vyloupnout 8 mírně zaoblených samolepicích proužků, jimiž lze polepit různé věci, které chceme, aby byly ve tmě po osvícení lépe vidět. Výhodou je, že pásky lze napojovat nebo naopak zkracovat a vytvářet tak různé obrazce.

Co můžeme polepit?
Primárně jsou samolepky určené na automobil nebo jízdní kolo, polepit jimi lze však mnoho dalších věcí. Bohužel se jedná pouze o nálepky, takže není vhodné je lepit na textil nebo ohebný materiál, protože se budou odlepovat. Moc se tedy nehodí na batůžky, bundy apod. Své využití mohou nalézt na kolech, koloběžkách, různých tyčích, schodech, zásuvkách apod.

Zpestření stezky odvahy
Reflexní samolepky mají zajímavé využití např. při stezce odvahy. S jejich pomocí můžeme například vytvořit šipky značící cestu, nebo polepit krabici s pokladem. Pokud bude v místnosti naprostá tma, budou po nasvícení baterkou pěkně svítit.

Zkontrolujte si rozměry
Abyste při obdržení zásilky nebyli překvapeni, zkontrolujte si rozměry samolepek. Na polepení celého auta, jako je uvedeno na obrázku představující výrobek na adrese https://postovnezdarma.cz/reflexni-samolepky-na-auto-ci-kolo, vám jeden kus jistě nebude stačit. Rozměry jednoho archu, který obsahuje osm proužků jsou 21 x 10 cm.

Připravené pásky mají pěkný vzhled a budou zkrášlovat předměty, které chceme, aby dobře vypadaly. Pokud nám na vzhledu věcí nezáleží, postačí obyčejná reflexní páska, které za stejnou cenu získáte více.

Představovaný produkt lze získat v e-shopu https://postovnezdarma.cz/. Cena výrobku je 65,- Kč, ale jedná se o konečnou cenu, protože při objednávkách v tomto e-shopu je, jak sám název napovídá, zdarma.

Share This: