Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Magazín Zakatedrou.cz vstupuje do třetího ročníku

new-years-day-2914931_640

V uplynulém roce jsme zaznamenali rekordní počet návštěv internetových stránek našeho magazínu, ale zároveň doufáme, že v nastávajícím roce toto číslo ještě poroste. Pokud vás zajímá, které články byly v minulém roce nejčtenější, přečtěte si Nejčtenější články ….(bude doplněno). Kromě úspěchů jsme se také setkali s některými překážkami, které nám nedovolily splnit všechny naše záměry. Jaké nesnáze nás potkaly při realizaci připravovaného projektu recenzí učebnic se můžete dočíst zde >> .

Starší verze našeho magazínu začala archivovat Národní knihovna ČR. Podrobnosti se můžete dočíst v článku Národní knihovna ČR archivuje starší vydání magazínu Zakatedrou.cz.

Děkujeme všem čtenářům a partnerům za přízeň v roce 2017 a s napětím očekáváme, co v oblasti školství a vzdělávání přinese rok 2018, který pro náš magazín bude již třetím.

Share This:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>