Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Nebojte se upozornit na chyby a dát podněty redakci

error-101408_1280

Share This:

Velmi nás těší stále narůstající počet čtenářů a váš zájem o náš magazín. Neustále se snažíme magazín vylepšovat, navazujeme nové spolupráce, zlepšujeme virtuální prostředí portálu a zkvalitňujeme pracovní tým.

Stále jsme však na začátku a pro rozvoj správným směrem je nutná také zpětná vazba našich čtenářů. Proto se nebojte vyjádřit své názory. Budeme rádi za jakékoli připomínky, kladné i záporné. Oceníme, pokud nás upozorníte na případné chyby. Nikdo není neomylný. Chyby se budeme snažit opravit a poučit se z nich.

Pokud vás náš magazín inspiruje, pokud si jej rádi čtete a myslíte si, že má smysl, řekněte o nás také vašim kolegům a známým. Třeba si ho také rádi přečtou. Sdílejte naše stránky na sociálních sítích. Třeba by se naším magazínem rádi inspirovali také někteří z vašich „virtuálních“ přátel.

O našem magazínu si můžete přečíst také v Učitelských listech, kde bude v březnu publikován článek o vzniku našeho magazínu a tématy s ním spojenými.

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme pěkně strávené chvíle při čtení magazínu |=zakatedrou.cz=|.