Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Katalog podpůrných opatření on – line

post-it-3272510_1920

Chtěli bychom vám představit elektronickou verzi katalogu podpůrných opatření dostupná všem zájemcům, kteří mají zájem o informace v této oblasti. Mnoho učitelů tento portál jistě zná, ale těm, kterým informace o něm nějakým způsobem unikla, bychom ho chtěli představit.

Katalog naleznete na internetových stránkách http://katalogpo.upol.cz/

Jedná se o ucelený manuál zabývající se podporou žáků s potřebou podpory ve vzdělávání z důvodu zdravotního nebo sociálního znevýhodnění. Je rozdělený na osm částí. Katalog tvoří obecná část a sedm kapitol rozdělených dle důvodu potřeby podpůrných opatření. Jednotlivé části lze stáhnout také ve formátu e- booku nebo v pdf.

Katalog obsahuje také jednoduchý vyhledávač, který vám usnadní orientaci a vyhledá informaci podle vámi zadaných kriterií.

Share This:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>