Měsíčník (nejen) pro učitele 1. stupně ZŠ. Vychází vždy 5. den v měsíci. !!UPOZORNĚNÍ !! - v červenci a srpnu magazín NEVYCHÁZÍ

Listopadové vydání magazínu Zakatedrou.cz

logo_f

Listopadové vydání magazínu zakatedrou.cz jsme zaměřili na virtuální realitu a polohu místa domu na různých mapách a plánech. Tato témata jsme spojili záměrně, protože v příštím vydání, tedy v prosinci, bychom vás chtěli seznámit s tím, jak se pomocí virtuální reality můžete prolétnout až do místa bydliště, případně do jiných částí světa přímo z vaší třídy.

Zároveň jsme uveřejnili dotazník pro učitele 1. stupně základních škol, který by nám měl pomoci při průzkumu a dalším vývoji materiálů pro oblast člověk a jeho svět. Proto bychom vás chtěli všechny poprosit o vyplnění dotazníku, případně distribuci a sdílení dotazníků mezi další učitele 1. stupně základních škol.

Minulý měsíc byl ve znamení oslav 100. výročí vzniku naší republiky. Učební materiály, které jsme pro vás vytvořili a nabídli zdarma ke stažení, využívali učitelé na mnoha školách. Počet stažení těchto materiálů se dostalo na hranici našich rekordů. Jsme rádi, že jsme tak mohli přispět naší prací k oslavám této události.

Share This: